Pagrindo paruošimas ASTI ir SABBIA

Pagrindo paruošimas dekoratyvinių dažų dėjimui

DEKORO DAŽAI -ASTIDEKORO DAŽAI-SABBIA

Pagrindas:

Galima naudoti ant iš anksto paruoštų pagrindų ir įvairių jų derinių: betono, gipso, glaisto, gipso kartono, gipso pluošto plokštės, stiklo pluošto plokštės.

Pagrindo paruošimas:

Prieš dengdami dekoratyvinę dangą, vietas, kurios nėra skirtos medžiagos dengimui, apsaugokite maskuojamąja juosta ir dengiamąja plėvele.
Mechaniškai nuvalykite (pašalinkite) stipriai kreiduojančius pagrindus. Šlifuokite glaistą smulkiu švitriniu popieriumi. Nuvalykite dulkes minkštu šepečiu arba dulkių siurbliu. Kruopščiai nuvalykite pelėsio paveiktas vietas, apdorokite pelėsį spec priemonėm pagal gamintojo instrukcijas ir gerai išdžiovinkite.
Pagrindą apdorokite gilaus įsiskverbimo gruntu ALTERITALY PRIMER PRO pagal instrukcijas.
Ištrupėjusias ir labai sugeriančias vietas pakartotinai nugruntuokite giliai įsiskverbiamu gruntu, kol išnyks trupėjimo efektas. Išdžiovinkite pagal instrukcijas.
Tada pagal instrukcijas voleliu (netepkite) paviršių užtepkite gruntu ALTERITALY BASE ir voluokite įvairiomis kryptimis, kol gausite idealiai lygi tekstūrą.
Visiškai išdžiūvus pirmam sluoksniui, jei reikia, užtepkite 2 sluoksnį. Išdžiovinkite pagal instrukcijas. Silikatiniais, kalkiniais, klijais ir kreidos dažais nudažytus pagrindus nuvalykite nuo tokio tipo dažų dangos. Laku arba emaliu apdorotus paviršius nušlifuokite švitriniu popieriumi, tada nuplaukite plovikliu ir nuplaukite švariu vandeniu. Nerekomenduojame jo tepti ant aliejiniais klijais glaistų ir pagrindų, anksčiau apdorotų džiūstančiu aliejumi.

Pagrindo drėgnumas mineraliniams paviršiams neturi viršyti 4%, gipso – 0,5%, mediniams paviršiams – 12 ± 2%.

ALTERITALY BASE gruntą būtinai nuspalvinkite taip, kad jis atitiktų dekoratyvinės ALTERITALY ASTI dangos spalvą.

Pagrindiniai reikalavimai: Pagrindas po paruošimo turi būti tvirtas, sausas, švarus, lygus, turėti laikomąją galią, jame neturi būti sukibimą trukdančių medžiagų (pvz.: riebalų, aliejų, dervų, dulkių ir kt.), be drožlių, skylių ar įtrūkimų.

Naudojimo temperatūra: Darbus atlikti patalpoje, esant aplinkos temperatūrai ir apdirbamiems paviršiams nuo +10°C iki +30°C, santykinei oro drėgmei ne daugiau kaip 65%. Toks temperatūros ir drėgmės režimas patalpoje turi būti palaikomas visą parą per visą apdailos darbų laikotarpį ir likus ne mažiau kaip 2 dienoms iki darbų pradžios ir 12 dienų po darbų pabaigos.

Rekomenduojamas sluoksnių skaičius: 1 sluoksnis